FIFA 21 Web ve FUT Companion Uygulamaları Ne Zaman Çıkacak?

Merhaba arkadaşlar, FIFA 21 Ultimate Team oynayan oyuncular ilk başlangıç kadrolarını kurmak için sabırsızlanıyorlar ve yakında oyun çıkarak kadrolarını kurabilecekler. FIFA 21 Web Uygulaması ve FUT Companion Uygulamaları hakkında, çıkış tarihiyle alakalı bilmeniz gereken her şey buradan ulaşabilirsiniz.

FIFA 21 oynayacak oyuncular, ilk transferlerini mümkün olan en kısa sürede yapmak isteyecekler. Bunu da FIFA 21 Web Uygulaması ve FUT Companion uygulamasını kullanarak yapılabilir.

FIFA 21 Web Uygulaması çıkış tarihi

Oyunun Ekim ayında resmen çıkmasıyla birlikte, oyuncular FIFA 21 Web Uygulamasının 30 Eylül 2020‘de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

FIFA 21 Companion Uygulaması çıkış tarihi

Geçmişteki diğer yıllarda olduğu gibi, Companion Uygulaması, Web Uygulamasından bir gün sonra 1 Ekim 2020 piyasaya sürülecekErken erişim denemesiyle aynı tarihe denk geliyor.

Ücretsiz FIFA 21 ödülleri nasıl alınır?

Ücretsiz ödüller her gün Web Uygulaması ve Companion Uygulamasında sunulur. Bunlar açılacak küçük ödüller veya oynamak için birkaç ekstra coin olabilir.

Bunları almak için her gün giriş yapın ve mümkün olduğunca toplamaya çalışabilirsiniz. Uygulamaların başlangıcı ile çıkış tarihi arasındaki zamanda, ilk 11’nizi oluşturmanıza yardımcı olacak fazladan birkaç bin coine ihtiyacınız olabilir.

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*