×
Counter-Strike 1.6 İndir
CS 1.6 İndir
Close

Teamspeak 3 APK İndir

Merhaba arkadaşlar www.gencoyuncu.com‘da yazar olarak işe başlamış durumdayım. Sizlere teknoloji ve oyunlar adına elimden geldiği kadar destek ve bilgi sağlamaya çalışacağım. Şimdi ilk yazım olarak kendimde çok yakından kullandığım Teamspeak 3 programının android sürümünü sizlerle  paylaşacağım.

Team Speak İnternet yoluyla kaliteli ses iletişimi gerçekleştirebileceğiniz bir yazılımdır. Programın asıl hedefi konferans görüşmelerinin internet ortamında yapılabilmesini sağlamaktır. Ancak günümüzde online oyunlarında vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bir çok oyunda bu özellik oyun içersinde standart olarak bulunmaktadır ancak gerek sunculara yüklenen ağırlık gereksede oyunlardaki güvenlik ağı nedeni ile bu özellikler bir çok oyundan kaldırılmıştır. Bu sebeble oyun içerisinde arkadaşlarınızla sesli olarak iletişime geçebilmek için TeamSpeak programı yardımımıza koşmaktadır.
Team Speak programı oyunumuzda bizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. Takım arkadaşlarınızla sesli olarak daha hızlı bir iletişim kuracağınızdan oyun akışını hızlandırmış ve bu iletişim sayesinde ne yapılması gerektiğini daha hızlı bir şekilde sağlamış olursunuz.

Bu eşsiz program bilgisayar ortamında kurulumunu sizlere ücretsiz temin izni vermektedir. Android cihazlar için ise google play store’ da 5,19 TL gibi bir ücret talep edilmektedir. Biz sizler için edindik ve paylaşıma sunduk.

TEAMSPEAK 3 APK İNDİR

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir