×
Counter-Strike 1.6 İndir
CS 1.6 İndir
Close

WHAFF Rewards Uygulaması İle Günde 5 Dolar Kazanabilirsiniz

Evet sevgili arkadaşlar bugün sizlere Whaff Rewards adlı android uygulamayı tanıtacağım. uygulama çok kolay kazandırıyor ve çok yüksek paralar kazanma şansınız var.Öncelikle nasıl kazandırdığı hakkında kısa bilgi veriyim. uygulamanın size sunduğu diğer uygulamaları indirerek veya video izleyerek Facebook arkadaş davet ederek çok yüksek meblağlarda kazanabiliyorsunuz.

Öncelikle Kurulumla Başlıyayım.
Sizin yapmanız gerekenler sadece;

1) Play Storeden WHAFF Rewards İndirmek.
2) Facebook hesabınız ile giriş yapmak isterseniz sahte hesapla giriş yapın.site güvenilirdir.
3) İnvite KOD Yerine  AW89894 Yazarsanız kayıt olur olmaz para ile başlarsınız.(Bu kod sayesinde giriş yaptınızda Hem siz hem ben para kazanırım.)
4) Artık kazanmaya hazırsınız. Oturduğunuz yerden keyfini çıkartın.

Para Kazanma Yolları ;

1)Premium Picks:Bu kısımda genelde bir oyun verilir ve sizden günde 5 dk bu oyunu oynamanız falan istenir. Bu isteği yerine getirirseniz belli bir miktar para kazanırsınız. Ayrıca oyunu silmezseniz de gün başına belli bir miktar para kazanırsınız.

2)Whaff Picks: Burada da google play’den seçilmiş oyunlar verilir bunları indirirseniz ne kadar kazanacağınız altında yazar. Bu oyunları indirip 10 saniye açık tuttuktan sonra bildirimlere paranızın geldiğine dair bir bildirim gelecektir. Geldikten sonra oyunu silebilirsiniz.

3)Other Picks: Bu kısımda 4 adet farklı şirketin yaptığı reklamlardan sizden istenen şeyi yaparak para kazanabiliriz. Genelde anket doldurma, küçük oyunlar indirme vb. şeyler istenir.

4)Ayrıca uygulamanın facebook sayfasını beğenerek, google play sayfasında oy vererek, facebook arkadaşlarımızı davet ederek, ve ana menüde en sol kısma gelip “friends invite” kısmından kendi kodumuzu alıp uygulamaya yeni başlayanların girmesi için kodumuzu vererek para toplayabiliriz. Hemen unutmadan söyleyeyim, eğer benim sayemde bu uygulamayı kullanmaya başladıysanız girişte referans kodu kısmına AW89894 yazarsanız memnun olurum. Hem siz hem de ben 0,30 $ kazanmış olacağız.

 

ÖDEME YÖNTEMLERİ;
1-Xbox Live Grid Card
2-Amazon Grid Card
3-Google Play Grid Card
4-Steam Grid Card
5-Facebook Grid Card
6-İTunes Grid Card
7-PAYPAL

 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir